Aktualności

Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej Chłopców

18 maja 2017r. w Zawierciu odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej Chłopców.

Drużyna S.P. w Irządzach zajęła lll miejsce.

Drużyna wystąpiła w następującym składzie: Norbert Stefański (strzelił 6 bramek), Jakub Matyja, Dawid Łągiewka, Jakub Łapaj (strzelił 2 bramki), Szymon Dylewski (strzelił 1 bramkę), Daniel Dylewski (zawodnik i bramkarz w ostatnim meczu), Dawid Wolski (bramkarz), Piotr Wojciechowski (bramkarz), Oskar Walczak, Mateusz Golik, Sebastian Grabowski i Bartłomiej Gorgoń.

Kolejność spotkań rozegranych przez naszych zawodników:

⚫ Mecz o wejście do czwórki: Irządze - Poręba 1:1 dogrywka 2:0 dla Irządz strzelcy bramek: Jakub Lapaj 2 i Norbert Stefanski 1.

⚫ Mecz 1/2 półfinału: Irządze - Żarnowiec 3:3 dogrywka 0:2 dla Żarnowca strzelcy bramek: Norbert Stefański 3.

⚫ Mecz o trzecie miejsce: Irządze - Ogrodzieniec 3:1 strzelcy bramek: Szymon Dylewski 1 i Norbert Stefański 2.

W zawodach udział wzięło 6 zespołów. Mecze trwały 2 połowy po 10 minut, z 5-minutową dogrywką. Zawody odbyły się w Zawierciu na Orliku przy SP nr 6. (L.Sz.)